Firefox یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین نرم افزار های مرورگر میباشد ! فایرفاکس همیشه یکی از بهترین گزینه ها برای طراحان وب و هکر ها بوده است !

فایرفاکس دارای ظاهری آراسته و کاربرپسند میباشد که به دلیل رایگان بودن و امنیت بالا بسیار مشهور شده و توانسته جایگاه مطلوبی برای خود دست و پا کند (بیشتر…)

امروزه با توجه به افزایش سطح دسترسی مردم به فضا اینترنت نیاز مردم به سایت زیاد شده و کسب و کار ها در حال مهاجرت به دنیای مجازی میباشند

در این ضمینه وردپرس یکی از بهترین اسکریپ های طراحی و مدیریت سایت میباشد که شما میتوانید به راحتی و با بهترین کیفیت سایت خود را با هر موضوعی بسازید و مدیریت کنید !

وردپرس کاملا رایگان میباشد و به زبان شیرین فارسی نیز منتشر شده است !

(بیشتر…)

++Notepad یکی از بهترین ویرایشگر های متن موجود میباشد و البته احتمالا شما با نرم افزار Notepad در ویندوز خود آشنا هستید که دارای سرعت بسیار زیادی میباشد و اما ++Notepad ورژن سریع تر و حرفه ای تر Notepad  میباشد

این برنامه ی کم حجم و سریع در تمامی نسخه های Windows Microsoft وجود دارد و با ظاهری ساده امکان ویرایش متن ها را به همه ی کاربران داده است. ولی این برنامه کامل نیست و اشکالاتی دارد مخصوصا برای کاربران فارسی زبان و یا به طور کلی کاربران رایانه که زبان آن ها از راست به چپ می باشد و قسمت اعظم و مهم ماجرا ذخیره نکردن اطلاعات به صورت پیشفرض در UTF-8 است که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بین کاربران فارسی زبان که اطلاعات چندانی از این مورد ندارند شده است.

(بیشتر…)