Google Chrome یکی از قدیمی ترین و قوی ترین مروگر ها میباشد که توسط شرکت بزرگ گوگل منتشر شده است ! فقط نام سازنده این نرم افزار کافیست که قبول کنیم Google Chrome بهترین گزینه ای میباشد که داریم !

یکی از مهم ترین ابزار هایی که باید در هر سیستمی نصب باشد مرورگر اینترنت میباشد و بهترین آن ها گوگل کروم میباشد پس برای نصب این نرم افزار مکث نکنید !

Google Chrome کاملا رایگان میباشد و دارای ظاهری بسیارجذاب و کاربر پسند میباشد

(بیشتر…)

++Notepad یکی از بهترین ویرایشگر های متن موجود میباشد و البته احتمالا شما با نرم افزار Notepad در ویندوز خود آشنا هستید که دارای سرعت بسیار زیادی میباشد و اما ++Notepad ورژن سریع تر و حرفه ای تر Notepad  میباشد

این برنامه ی کم حجم و سریع در تمامی نسخه های Windows Microsoft وجود دارد و با ظاهری ساده امکان ویرایش متن ها را به همه ی کاربران داده است. ولی این برنامه کامل نیست و اشکالاتی دارد مخصوصا برای کاربران فارسی زبان و یا به طور کلی کاربران رایانه که زبان آن ها از راست به چپ می باشد و قسمت اعظم و مهم ماجرا ذخیره نکردن اطلاعات به صورت پیشفرض در UTF-8 است که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در بین کاربران فارسی زبان که اطلاعات چندانی از این مورد ندارند شده است.

(بیشتر…)